Sütaş Ayran

Tarihçe

2001 yılında kurulan Milpak Üretim Pazarlama ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi, faaliyetlerine gıda firmalarına özel, yüksek kalitede hijyenik ambalaj malzemeleri üreterek başlamıştır. Özellikle 2006 yılında Amcor firması ile yapmış olduğu iş birlikteliğinin neticesinde pazarda kendine çok ciddi bir yer bulmuştur. Tüm kalite belgelerini 2016’dan itibaren tamamlayan Milpak firması en son almış olduğu FDA belgesi ile kalite ve hijyen standartlarını en üst seviyede belirlemiştir.

İlk üretimleri çikolata ve şekerleme ambalajları olan Milpak firması, birkaç yıl içerisinde ürün çeşitliliğini ciddi şekilde artırarak Türkiye’de ayran ve margarin ambalajları sektöründe lider duruma gelmiştir. Amcor firması ile birlikte iş birlikteliğini artırarak ihracatta ciddi bir şekilde ilerlemiş ve gamını genişletmiştir.

Misyon ve Vizyon

Milpak firması olarak tüm dünyanın gıda ambalaj ihtiyacına yönelik inovatif çözümler sunarken hızlı, dinamik, kaliteli ve hijyen odaklı hareket etmeyi esas alıyoruz.

Ana hedefimiz, hijyenik, kaliteli ve güvenilir ambalaj denildiğinde yerel ve global pazarda ilk marka olmak. Gelişen ve değişen teknolojiye gerekli yatırımı yaparak her zaman en iyisini, en güvenlisini üretmek.